OXBRIDGE

Program:  ‘Oxbridge, Brighton i musical w Londynie' smiley

Terminy: 30 czerwca – 8 lipca 2019 r. – BRAK MIEJSC  

                 7-15 lipca 2019 r. – 9 dni    - SERDECZNIE ZAPRASZAMY smiley

               14-22 lipca 2019 r. – 9 dni    - SERDECZNIE ZAPRASZAMY smiley

                3-11 sierpnia 2019 r. zapraszamy do Studia Warner Bros Harry Potter - BRAK MIEJSC  

Zakwaterowanie i wyżywienie: rodziny brytyjskie, śniadania, lunch w postaci suchego prowiantu przygotowanego przez rodzinę goszczącą, ciepła obiadokolacja.

Podczas naszych 9 dniowych wyjazdów do Wielkiej Brytanii zobaczymy ciekawe miejsca w Anglii. Zwiedzimy Oxford i  Cambridge. Poznamy historię Oxbridge i zasady studiowania w tych dwóch najstarszych anglojęzycznych uniwersytetach.   Zrelaksujemy się w nadmorskim kurorcie Brighton przenosząc się w bajkowy świat Królewskiego Pawilonu oraz ‘nurkując’ z żółwiami i rekinami …w podwodnym tunelu smiley Odkryjemy także uroki stolicy Wysp Brytyjskich – Londynu smiley Zwiedzaniu będzie towarzyszyć język angielski, zadania językowe, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele pobudzających wyobraźnię rozmów oraz kontaktów smiley 

W naturalnym dla języka środowisku łatwiej jest przełamać barierę mówienia otwierając się na nowe wyzwania językowe i poznanie nowych interesujących ludzi smiley

Główne atrakcje:

** Westminster,  Gmachy Parlamentu, Opactwo Westminsterskie, Pałac Buckingham,

** Galeria Narodowa, Trafalgar Square, Leicester Square, Soho, Piccadilly Circus,

** The City of London: Katedra Św.Pawła, Muzeum Londynu, West End,

** Muzea: Historii Naturalnej, Nauki, Wiktorii i Alberta, Transportu Londynu,

** Harry Potter - Studio Warner Bros (termin sierpniowy),

** Oxford, Cambridge, Brighton,

W trakcie wyjazdu odbywają się zajęcia językowo – kulturowe w różnych zwiedzanych obiektach i prowadzone są przez Brytyjczyków. Realizowane są także zadania językowe metodą ‘project in English’ i ‘treasure hunt’. Towarzyszą nam native speakerzy, brytyjscy nauczyciele i przewodnicy.

Przykładowy dzień ‘Oxbridge, Brighton i musical w Londynie'

Śniadanie w rodzinie.

Przejazd na teren the City of London – finansowego centrum miasta. Zwiedzanie the Tower of Londonzajęcia językowo-kulturowe. Oxford Street – najbardziej zakupowa ulica Londynu. Zwiedzanie Shrek’s Adventures i komentarz w języku angielskim oraz zadania językowe.  The London Eye - panorama Londynu z wysokości 137m – zadania językowe. Powrót do rodziny na ciepłą obiadokolację.