Firma

Zajmujemy się tym, co kochamy najbardziej - turystyką edukacyjną, której celem jest przygotowywanie wyjazdów dla osób pragnących zobaczyć nowe miejsca (a czasem odkrywać na nowo… te wcześniej poznane) i spotykać ludzi pochodzących z różnych stron świata.

Staramy się tworzyć sytuacje sprzyjające poznaniu, zrozumieniu i wyrobieniu sobie własnego zdania na różne tematy. Mamy nadzieję, że nasza pasja do podróży i kontaktu z ludźmi przekłada się na atmosferę wyjazdu i jego realizację w wybranym miejscu.

Bardzo nam zależy, aby rozbudzić wśród Młodych Ludzi ( i nie tylko) zainteresowanie światem, życiem, różnorodnością, kontaktem z ludźmi, rozmową.                       

Uważamy bowiem, że komunikacja jest  jednym z najważniejszych narzędzi poznania, rozumienia i doskonalenia siebie.

Zapewniamy całą gamę wrażeń turystycznych i językowych tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nasi pełni pasji i ciepła Nauczyciele i Opiekunowie przekazują swoją postawą dobre i pozytywne przesłania, które mogą ułatwić rozumienie i akceptację otaczającego nas świata.
Gwarantujemy dynamicznych i doświadczonych przewodników, pedagogów  i pasjonatów Wielkiej Brytanii.

Oferujemy profesjonalną, kompetentną i serdeczną kadrę.

Korzystamy z wieloletniego :) doświadczenia i energii założycielki firmy w tworzeniu i realizowaniu turystyki edukacyjnej, co daje nam możliwość przygotowania i przeprowadzenia cennych, pozytywnych wyjazdów językowo-kulturowych.

Opieramy się na bezpiecznym, komfortowym transporcie i zapewniamy, dostosowane do potrzeb grupy, zakwaterowanie za granicą.

smiley Zapraszamy do sprawdzenia nas w praktyce smiley

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.