Wyjazdy edukacyjne

smiley Zapraszamy Cię na wyjazdy edukacyjne do Wielkiej Brytanii smiley

Każdy wyjazd jest inny, ‘szyty na miarę’ tak, aby spełnił oczekiwania i potrzeby Uczestników i Nauczycieli. Przygotowujemy i realizujemy program, który staje się motywacją do pogłębiania wiedzy i szansą na ciekawy rozwój własny.

Uwielbiamy naszą pracę smiley Dlatego też z pasją i zapałem pokazujemy ciekawe miejsca i szukamy kontaktu z dobrymi i serdecznymi ludźmi.

Podczas pobytu na Wyspach Brytyjskich zapewniamy dużo różnorodnych wrażeń: językowych, kulturowych i turystycznych.

Atmosfera Londynu i miast Anglii (Brighton, Cambridge, Oxford, Windsor, York, Canterbury, Straford-upon-Avon, Blackpool, Stonehenge, Bath, Salisbury) pomoże Ci przełamać barierę mówienia i zachęci do dalszych poszukiwań tych językowych i tych turystycznych.

Wyjątkowe atrakcje i magia zwiedzanych miejsc dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć i emocji.

Zajęcia językowe w muzeach, "treasure hunt", spotkania z ciekawymi native speakerami oraz bezpośredni kontakt z rodziną goszczącą przybliżą język  i specyfikę kulturową Wysp Brytyjskich, a także pomogą Ci wykorzystać nabyte w szkole umiejętności lingwistyczne w sytuacjach codziennych.

To 'zanurzenie w języku', w warunkach naturalnych, ułatwi Ci spontaniczne używanie języka jako instrumentu, narzędzia komunikacji.

Poznasz wielu nowych ludzi i będziesz cieszyć się każdą chwilą… Istny hedonizm, ale… jednak naukowysmiley

Zaletą wyjazdu jest także zakwaterowanie z rodzinami brytyjskimi, o różnym pochodzeniu (30% procent mieszkańców Londynu stanowi ludność napływowa) co daje nam niepowtarzalną możliwość poznania nowych ludzi, ich barwnych kultur, sposobu myślenia czy pojmowania rzeczywistości. Przez kilka wieczorów możemy obserwować ich domy, życie codzienne, sposób traktowania siebie nawzajem i… wszystko to odbywa się w języku angielskim. Takie zakwaterowanie stwarza także szansę do ‘podróży kulinarnej’ i degustacji przysmaków z innych stron świata.